opinie

Pani Kasia
Read More
Polecam z całego serca. Pierwsza córka chodzi drugi rok, zawsze wraca zadowolona. Od początku było widać jak wspaniałe się rozwija i jak duże postępy robi. Drugą córcię oddajemy od lipca pod skrzydła super cioć!!
Pani Ewelina, mama Zosi
Read More
Super miejsce dla Maluszków, przyjaźnie, bezpiecznie i domowo. Zaangażowane ciocie, zwłaszcza nieoceniona ciocia Gosia 🙂 Mała grupa dzieci, każdemu dziecku jest poświęcana uwaga, świetny muzyczny angielski – Zosia nie mogła doczekać się zajęć, własny plac zabaw w ogródku. Bardzo ciepło wspominamy te dwa lata jakie Zosia spędziła u Margolci. Dziękujemy ciociom za super opiekę nad Zosią. Pozdrawiamy bardzo serdecznie - Zosia z rodzicami.
Pani Kasia, mama Poli
Read More
Świetne miejsce i cudowne ciocie. Klub Maluszka położony na zamkniętym spokojnym kameralnym osiedlu. Plac zabaw we własnym ogrodzie, kochane ciocie i rewelacyjne zajęcia. Nasze dziecko zaliczyło więcej imprez niż my w tym czasie. Żałujemy, że 2 lata tak szybko zleciały 🙁 Dziękujemy serdecznie za cudowną opiekę nas naszym małym diabełkiem. Pozdrawiamy. Rodzice Poli
Mama Janka
Read More
Przyjazna i domowa atmosfera u cioci Margolci:) Świetne bale karnawałowe od najmłodszych lat, dzieciaczki poprzebierane i rozbawione:) profesjonalna obsługa, spokojna okolica z placem zabaw,zajecia twórcze plastyczno-muzyczne, polecam!
Pan Adam
Read More
Dziekujemy .Super zabawa,super opieka i super spedzony czas.2 lata szybko minely i mozemy z czystym sercem polecic to miejsce innym rodzicom.
Previous
Next